ZŁOTA CHOCHLA - WIELKI FINAŁ!
500x500

 

W środę, 29 kwietnia, odbył się wielki finał Turnieju Klas o Złotą Chochlę Dyrektora ZSG. Hall szkoły wypełnili przedstawiciele wszystkich klas oraz szczególni goście -  podopieczni Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym „Żurawinka” wraz z opiekunami.

Turniej trwał od listopada do kwietnia. Wzięły w nim udział wszystkie klasy, oprócz klas maturalnych. Uczniowie mogli wziąć udział w czternastu, bardzo różnorodnych konkurencjach i sprawdzić się ma wielu płaszczyznach. W skład całego turnieju weszły następujące konkursy: ranking czytelnictwa, zawody sportowe, konkurs matematyczno - gastronomiczny „Kucharz kuma matmę”, konkurs geograficzny: „Wędrówki po Polsce”, konkurs „Sprawne ręce”, konkurs chemiczny „Czy wiesz, co jesz?”,  konkurs wypieków i stroików świątecznych, konkurs na plakat BHP,  konkurs na wypieki i stroiki wielkanocne, konkurs kelnerski, konkurs ortograficzny, konkurs na wystrój sal „Gotowanie – nasza pasja”, zbiórka nakrętek.

Nagrodami w Turnieju były pendrivy, kubki i długopisy Gastronomika oraz bilet do kina dla całej klasy i z tych trzech nagród zwycięzcy mogli wybrać tę, którą uznali za najatrakcyjniejszą. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali dyplomy i słodycze.

Zwycięzcy Turnieju, klasa II AŻ wraz z wychowawcą Panią Barbarą Fołdą otrzymali statuetkę Złotej Chochli i bilet do kina dla całej klasy na wybrany film.

Drugie miejsce zajęła klasa III CŻ pod dowództwem Pani Małgorzaty Boińskiej.  Klasa wybrała firmowe, Gastronomikowe pendrivy.

Trzecie miejsce zajęła klasa Pani Lidii Linki – I AŻ, a nagrodą były kubki i długopisy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom Turnieju i dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość
i pozytywną energię.

Dziękujemy również za cudowną uroczystość i świetną zabawę podczas Wielkiego Finału!

Pracownia Gastronomiczna

Domowe obiady

Zapraszamy codziennie (oprócz sobót) w godzinach od 13:00 do 15:00 na smaczne i tanie obiady domowe.

Jadłospis

Aktualny tygodniowy jadłospis zobacz

Bufet szkolny

Zapraszamy codziennie od 8:00 do 16:00 na smaczne kanapki oraz wyroby cukiernicze z własnej pracowni.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomicznych

ul. Podkomorska 49

60-326 Poznań

tel.: 61 867 40 41

faks: 61 867 23 08

e-mail: zsgpoznan@wp.pl

formularz kontaktowy

500x500