GASTRONOMICZNI WITAJĄ ŻURAWINKĘ
500x500

 

29 kwietnia - to był dzień pełen wrażeń. Działający w naszej szkole wolontariat „Gastronomiczni” zaprosił podopiecznych, opiekunów  i terapeutów oraz Panią Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym „Żurawinka” na spotkanie w Gastronomiku. Do tej pory wolontariusze pracowali z podopiecznymi w siedzibie Stowarzyszenia, tym razem chcieli pokazać im swoją szkołę.

Gości powitał kolorowy baner, który został zawieszony przed budynkiem szkoły, a następnie wolontariusze zaprosili podopiecznych na poczęstunek, przygotowany przez uczniów ZSG pod czujnym okiem nauczycieli. Każdy otrzymał babeczkę ze swoim imieniem. Miłym akcentem była wizyta w warsztatach szkolnych, podczas której mogli poznać miejsce praktyk naszych uczniów.

Dużo radości sprawiło naszym gościom uczestnictwo w Finale Turnieju o „Złotą Chochlę Dyrektora ZSG”, podczas którego Dyrektor Roman Bartkowiak obdarował podopiecznych „Żurawinki” kubkami Gastronomika, a Gastronomik otrzymał przepiękny plakat z przepisem na sernik. Było to kolorowe, wesołe, pełne pozytywnej energii wydarzenie – pierwsze, ale na pewno nie ostatnie. Cieszymy się, że Gastronomik pokazał, że jest miejscem bez barier.

Pracownia Gastronomiczna

Domowe obiady

Zapraszamy codziennie (oprócz sobót) w godzinach od 13:00 do 15:00 na smaczne i tanie obiady domowe.

Jadłospis

Aktualny tygodniowy jadłospis zobacz

Bufet szkolny

Zapraszamy codziennie od 8:00 do 16:00 na smaczne kanapki oraz wyroby cukiernicze z własnej pracowni.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomicznych

ul. Podkomorska 49

60-326 Poznań

tel.: 61 867 40 41

faks: 61 867 23 08

e-mail: zsgpoznan@wp.pl

formularz kontaktowy

500x500